#1 2010-11-06 20:13:49

 Caim

Legends/Shinigami

17446069
Zarejestrowany: 2010-11-05
Posty: 218
Punktów :   
Rasa: Shinigami
Atrybuty[Siła/Szybkość/Wytrzymałość/Energia]: 24/25/22/30
Reiatsu: 3000

Sala nr.3

Jest to sala do wykładania teorii więc ... większość studentów tu śpi, ale zdarzają się wyjątki, które bacznie słuchają słów wykładowców.

Offline

 

#2 2010-11-13 14:43:41

Yoshiko Shine

VI Division Shinigami/GM

Zarejestrowany: 2010-11-09
Posty: 90
Punktów :   

Re: Sala nr.3

Redber:
Weszliście-ty i reszta i twojej klasy-do sali, gdzie czekał już niski profesor w okularach. Po szybkim sprawdzeniu obecności zaczął wykład o kidou, nie patrząc czy uczniowie notują czy nie. To była ich sprawa czy chcą mieć notatki na sprawdzian.

(Opisz wykład, możesz iść spać, notować albo co tylko tam wymyślisz)

Ostatnio edytowany przez Yoshiko Shine (2010-11-13 14:44:00)


http://img32.imageshack.us/img32/8284/iwillfuckingkillyoubyla.png
Kto myśli ten ma wrogów, a kto nie myśli jest niewolnikiem.
Miłość jest niepotrzebną męką której trzeba się jak najszybciej pozbyć.

Offline

 

#3 2010-11-13 22:31:00

redber

Adept Shinigami

Zarejestrowany: 2010-11-09
Posty: 31
Punktów :   

Re: Sala nr.3

-A więc zaczniemy od tego co to jest kido... - rozpoczął wykładowca i kontynuował.
Robiłem notatki na temat tego co mówił. W moim notesie napisałem:
Kido - Demoniczne sztuki - jest jedną z czterech podstawowych form walki Shinigami, przynajmniej według Sōsuke Aizena.

Kidō to technika której używają Shinigami, by skupić swoją energię duchową do różnych zaklęć. Te czary mają takie zastosowania jak leczenie, obrona lub walka. Każdy czar jest klasyfikowany w klasy od 1 do 99, przy czym te ostatnie należą do najpotężniejszych i najbardziej trudnych do wykonania. Aby skorzystać z jakiegokolwiek zaklęcia Kidō, Shinigami musi wyrecytować specyficzną inkantację, która jest często długa i wymaga kilkanaście sekund do wypowiedzenia. Ten problem może być pominięty przez Shinigami, którzy potrafią wykorzystywać Eishōhaki Zaprzestanie Inkantacji), technikę, która uwalnia Kidō bez inkantacji. Zmniejsza to czas wykonywania zaklęcia, jednak osłabia moc. Moc zaklęcia zależy od mocy użytkownika, nawet Kidō z niskiego poziomu może być destrukcyjne, gdy jest ono wykorzystywane przez Shinigami wysokiej klasy. Kidō może być również wykorzystane w celach praktycznych. Istnieją trzy rodzaje Kidō: zaklęcia zniszczenia, zaklęcia wiązania i lecznicze:   
    * Bakudō (Droga wiązania): są to zaklęcia obronne, które blokują lub odpierają ataki wroga albo zatrzymują w miejscu bez ruchu.

    * Hadō (Droga destrukcji): odnosi się do czarów ofensywnych, które szkodzą wrogowi.

    * Leczenie: nie wypowiada się nic, żadnej nazwy, numeru, po prostu leczy się cel. Z rąk świeci się zielona energia ułatwiająca gojenie. Reiatsu pacjenta jest uzupełniane w pierwszej kolejności. Następnie reiatsu współpracuje z uzdrowicielem aby leczyć ciało pacjenta.

To oczywiście skrócona wersja, czyli moje notatki. 
-Teraz gdy już znacie podstawy to mogę opowiedzieć wam o dwóch podstawowych technikach kidō jedna z Hado 1Sho- Najprostsze ze wszystkich zaklęć ofensywnych. Kumuluje niewielkie ilości Reiatsu i ciska nią w przeciwnika. Jednakże nie rani, a jedynie odpycha cel.  I z Bakudo 1Sai- Polega na skrępowaniu przeciwnika w taki sposób, aby nie mógł się ruszyć. A teraz ich inkantacje...
Po ich wypowiedzeniu wykładowca zamyślił się na chwilę...

(kontynuować czy skończyć, a może coś zmienić?)

Offline

 

#4 2010-11-13 22:47:56

Yoshiko Shine

VI Division Shinigami/GM

Zarejestrowany: 2010-11-09
Posty: 90
Punktów :   

Re: Sala nr.3

Rozległ się dzwonek. To był koniec dzisiejszych lekcji , a jutro była niedziela czyli nie było Akademii.

(Teraz se możesz robić co chcesz tylko dwie uwagi. Pierwsza-to nie moja postać jest twoim senseiem, więc gdy gdzieś mnie spotkasz to mnie nie znasz. Druga-nie można pisać jednocześnie w dwóch tematach czyli jak masz lekcje to nie pisz se gdzieś w uliczkach Seretei.)
[z/t]


http://img32.imageshack.us/img32/8284/iwillfuckingkillyoubyla.png
Kto myśli ten ma wrogów, a kto nie myśli jest niewolnikiem.
Miłość jest niepotrzebną męką której trzeba się jak najszybciej pozbyć.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.futbol24.pun.pl www.poprostupascal.pun.pl www.mzk123.pun.pl www.princeofpersia.pun.pl www.warcry.pun.pl