#1 2010-11-12 00:40:34

 Sayuri Hama

XI Dywizja Shinigami

25105374
Zarejestrowany: 2010-11-09
Posty: 85
Punktów :   

Dom Sayuri Hama

Rezydencja


Wygląd zewnętrzny

Wygląd wewnętrzny


          \/
          \/

Dom ogólnikowo, jest bardzo ogromny, z jego przodu jak i z lewej strony z widoku wchodzącej osoby przez bramkę znajdują się werandy, są one połączone. Są one zrobione z solidnego drewna, o dość ciemnej barwie, ale nie ma czarnych prześwitów. Płotek werandy, jest zrobiony z tego samego drewna, jest dość średniej wysokości, a w kątach są kolumny, a w ich drewnie są wyryte słowa, w języku nie znanym. Ściany domu są kanciaste, a ich kolor to zielony, trochę ciemny. Okna duże, by jak najwięcej światła wpadało z powodu daszku nad  werandą. Obramowania okien, dach, drzwi i parapety są drewniane. Jedynie komin jak i ściany domu są betonowe. Na parapetach jest pełno kwiatów, a na werandzie można znaleźć krzesła, stół, ławki i większe kwiaty doniczkowe. Jest tylko 1 piętro domu. Dach jest dość szpiczasty.

\/
\/


Do domu prowadzą jedne drzwi. Wchodząc nimi, znajdujemy się w przedpokoju. Ściany są obłożone jasnymi drewnianymi płytkami i podłoga obłożona jest panelami, tak jak większość pokoi. Znajduję się tu Szafka na buty, 2 wieszaki i lustro. Jest na tyle duży, by spokojnie mogłoby się tu szykować 3 osoby. Z przedpokoju są jedne drzwi, na wprost wyjścia i prowadzą one do zielonej jadalni, która jest połączona z pokojem codziennym i kuchnią. Jest tu położony ładny dywan w kwiaty. Jest to największe pomieszczenie. Stół jest ogromy i pomieści 12 osób. Na nim jest obłożony biały obrus z wszelakimi wzorami. Są na nim postawione świece, ale nie są one tak wysokie, by zakryć osobę siedzącą po drugiej stronie, wręcz są bardzo niskie, a ich podstawy moją fioletowy kolor. Kuchnia znajduje się w tak jakby innym pomieszczeniu, tylko nie ma jednej ściany i w taki sposób łączy się z jadalnią. Jest w pełni uposażona w przeróżne rzeczy, takie jak lodówka czy mikrofalówka. Jest ona w połowie wykafelkowana, moją one fioletowy kolor. Jest tam też pokój codzienny, jak już wspominałam. Znajduje się tu ogromny regał zajmujący jedną ścianę z książkami, czy nawet jakimiś starymi zwojami. Są tam też elegancki i wygodne fotele, a na środku znajduje się niski stoliczek. We wszystkich tam pomieszczeniach oprócz kuchni znajdują się słynne obrazy, takie jak "Mona lisa", "Narodziny Wenus" itd.. Po jednej ze ścian pokoju codziennego, znajdują się drzwi do mojego pokoju, a po drugiej do łazienki. Łazienka jest wyposażenia w jacuzzi, prysznic, umywalkę i oczywiście w "tron". Jest ona Niebieska. Jest tam małe okienko, które doprowadza trochę światła. Mój pokój jest oczywiście drugi wielkością pomieszczeniem. Jest tu ogromne łóżko małżeńskie, z ogromnymi białymi poduszkami, z fioletową kołdrą i z małymi poduszkami z zielonymi poszewkami. Jest tu kolejny regał, ale mniejszy z moimi ulubionymi książkami. Większość dotyczy mitologi greckiej. Jest tu też garderoba, zaopatrzona w całą masą ubrań i butów. W pokoju znaleźć można jeszcze biurko pod oknem, wielkie lustro, obrazy przedstawiające tylko mitologię grecką, niskie szafki z bielizną i drobiazgami oraz można znaleźć wielką szafkę z moimi najlepszymi ciuchami ładnie powieszonych na wieszakach. W całym domu na sufitach znajdziemy poziome lampy, i białe firanki w kwiaty. 

[ DOM JESZCZE NIE UKOŃCZONY, W BUDOWIE JESZCZE OGRÓDEK ^^ ]

Ostatnio edytowany przez Sayuri Hama (2010-11-12 13:51:06)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.czeremuchy.pun.pl www.cannabis-squad.pun.pl www.rpgmu.pun.pl www.elita.pun.pl www.gryy.pun.pl